GreenCar

Dąbrowa Chotomowska

ul. Wspólna 24 "o"

 

Oddział:

Warszawa Bemowo

ul. Księcia Bolesława 1/3

 

tel. 501-599-214

 

www.greencar.waw.pl

greencar@onet.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajmujemy się Montażem i serwisem samochodowych instalacji gazowych, diagnostyką komputerowa i elektromechaniką, serwisem klimatyzacji samochodowych oraz mechaniką samochodową. Mieścimy się w Dąbrowie Chotomowskiej. Obsługujemy klientów z Warszawy, Legionowa, Jabłonnej i Nowego Dworu Mazowieckiego

Instalacje Gazowe, Mechanika, Diagnostyka komputerowa, Serwis Klimatyzacji

 

Samochodowe Instalacje gazowe: LPG, CNG.

Instalacje Gazowe BRC

LPG DIRECT INJECTION jest najnowszym systemem bezpośredniego wtrysku gazu w fazie ciekłej. Proces ten odbywa się z wykorzystaniem oryginalnych wtryskiwaczy benzynowych, oraz pompy wysokiego ciśnienia. Taki sposób podania gazu całkowicie rozwiązuje problem chłodzenia wtryskiwaczy benzynowych , które w tym układzie znajdują się bezpośrednio w komorze spalania.

 

             Układ składa się ze specjalnego zbiornika gazu z zamontowaną pompą wstępną, oraz pompą wysokiego ciśnienia odpowiedzialną za utrzymanie ciśnienia gazu na poziomie 50-140bar. Sterownik gazu LDI jest odpowiedzialny za precyzyjne dawkowanie gazu, oraz prawidłową komunikację z centralą benzynową.

 

            Programowanie systemu LDI polega na wgraniu gotowej mapy paliwowej przygotowanej przez producenta dla konkretnego modelu samochodu i silnika.

          

System SEQUENT24 jest systemem pośredniego wtrysku gazu w fazie lotnej przeznaczonej dla samochodów 3-4 cylindrowych o mocy do ok.150 kW. Powstał on na bazie znanego systemu SEQUENT FLY . Zastosowanie nowych czujników oraz montaż niektórych komponentów instalacji wewnątrz centrali w znacznym stopniu wpływa na trwałość instalacji.

Sequent 24 spełnia rygorystyczną normę emisji spalin euro IV i V , oraz normę ONZ 67R01.

Dzięki doskonałej integracji systemu gazowego z benzynowym, nie ma różnic pomiędzy jazdą na gazie, a jazdą na benzynie.

 

            Rozwinięciem systemu Sequent 24 jest system SEQUENT 24 MY11. Został on wzbogacony o m.in. następujące funkcje:

Funkcja VSR: umożliwia dotryskiwanie małej dawki benzyny podczas jazdy na gazie. Funkcja ta ma na celu zabezpieczenie gniazd zaworowych przed wypaleniem w samochodach borykających się z tym problemem.

Funkcja Warm Up Injector : umożliwiająca podgrzewanie wtryskiwaczy podczas pracy na benzynie przed pierwszym przełączeniem się na gaz (dotyczy to pracy na zimnym silniku).

Funkcja Start&Stop: stworzona z myślą o samochodach wyposażonych fabrycznie

w funkcję STOP&GO. Umożliwia redukcję zużycia paliwa oraz emisji spalin poprzez wyłączanie silnika podczas postoju na skrzyżowaniach i ponowne jego uruchomienie od razu na gazie.


 

GreenCar Auto gaz

--------------------------------------------------------------------------------------------

Z łatwością dojedziesz do nas z takich miast jak:

 Jabłonna, Legionowo, Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki

 

 
  •  
  • Strona Główna | O firmie | Instalacje Gazowe | Oszczędności | Mechanika | Serwis Klimatyzacji | Diagnostyka | Kontakt
  • Copyright © 2013. Designed by Free Flash Templates  Tworzenie stron internetowych tanio! | CSS | Katalog | Mapa Strony

    Polecamy: YachtAman Internetowy sklep żeglarski Bydgoszcz www.osprzetzeglarski.pl www.yachtaman.pl